popup

logo szamaj

foodrentgen akt

Statystycznie 50% produktów spożywczych, które trafią na twój talerz nie powinny się tam znaleźć. Według naszych badań laboratoryjnych, przeprowadzonych w 2016 roku, co drugi produkt przekracza normy krajowe. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Czy nikt tego nie weryfikuje? Niestety, jedynie niewielki procent produktów końcowych jest badany. Są to badania wyrywkowe i są kroplą w morzu potrzeb. Co z resztą? Właśnie NIC. Dlatego bierzemy sprawy w swoje ręce, a bardziej nasze ręce.

miniatura

W dniach 19-20 listopada odbyły się 4 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2016 w Bielsko-Białej, w których mieliśmy przyjemność brać udział jako wystawcy. Hasłami przewodnimi targów były: Zdrowa żywność, Styl życia oraz Ekorodzina.

szamaj targi

Już w najbliższy weekend 19-20 listopada 2016 będziecie mogli odwiedzić nasze stoisko i bliżej nas poznać na 4 TARGACH EKOstyl w Bielsko-Białej. Przygotowaliśmy dla wszystkich wiele atrakcji. Zapraszamy

skierniewice

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę z INSTYTUTEM OGRODNICTWA w Skierniewicach, który stał się naszym merytorycznym partnerem w programie SZAMAJ ZDROWO, SZAMAJ MIEJSCOWO.

inventity 1

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy akt notarialny o utworzeniu spółki, którego jednym ze współudziałowców jest Fundacja Inventity.

Fundacja Inventity wesprze nasz pomysł zarówno merytorycznie, jak i kapitałowo. Dzięki wsparciu Fundacji mamy szanse zrealizować naszą ideę zwiększenia dostępności zdrowej, sprawdzonej żywności w każdym przydomowym sklepie, a także zwiększenia świadomości konsumentów.

fair bazar

Udało nam się przelać pomysł FAIR BAZARU na papier i zamknąć go w formę tzw. Biznes Planu. Od tej chwili rozpoczynamy jego realizację.

Zamknij

Ta witryna używa plików cookie do jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"