popup

logo szamaj

skierniewice

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę z INSTYTUTEM OGRODNICTWA w Skierniewicach, który stał się naszym merytorycznym partnerem w programie SZAMAJ ZDROWO, SZAMAJ MIEJSCOWO.

To dzięki INSTYTUTOWI OGRODNICTWA mamy pewność, że już wkrótce będziemy promować pełnowartościowe, a przede wszystkim sprawdzone produkty.

Sam Instytut jest prężnie rozwijającą się jednostką badawczo-rozwojową i naukową, a współpraca z wiarygodnym i sprawdzonym punktem jest niezwykle ważnym elementem naszego projektu. Wybraliśmy organizację, która nie tylko prowadzi działalność badawczą, ale sama może pochwalić się szeroko pojmowaną działalnością na rzecz wspierania środowiska, poczynając od licznych programów i badań poprzez aktywność laboratoryjną na edukacyjnej kończąc.

W ramach naszej współpracy, na dostarczonych próbkach, Instytut przeprowadza szereg testów, które weryfikują obecność pestycydów, metali ciężkich i innych niepożądanych substancji. Nad wszystkim czuwa Zakład Badania Bezpieczeństwa Żywności oraz Zakład Analiz Chemicznych. Wyniki badań poszczególnych produktów są łatwo dostępne na naszej stronie zarówno dla konsumentów, producentów, jak i punktów sprzedaży, które byłyby zainteresowane wzięciem udziału w programie.

Zamknij

Ta witryna używa plików cookie do jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"