popup

logo szamaj

miniatura

W dniach 19-20 listopada odbyły się 4 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2016 w Bielsko-Białej, w których mieliśmy przyjemność brać udział jako wystawcy. Hasłami przewodnimi targów były: Zdrowa żywność, Styl życia oraz Ekorodzina.

Podczas targów na stoisku Szamaj można było skorzystać z wielu atrakcji, takich jak zajęcia dla dzieci, czy pokaz tłoczenia oleju. Wszystko to po to, by przybliżyć Wam Program Szamaj i idee za nim stojące. Opowiadaliśmy więc Wam o będących w programie produktach, wykonywanych na nich badaniach, sposobie nadawania im etykiet, czy skali Szamaj, w której się muszą one zmieścić. Pytań było bardzo wiele, co nas ogromnie cieszy. Mamy na dzieję, że na wszystko udało nam się odpowiedzieć wyczerpująco.

Specjalnie dla najmłodszych uczestników targów przygotowaliśmy kącik zabaw. Warzywno-owocowa zgadula, gigantyczna kolorowanka, spotkały się z tak ciepłym przyjęciem, że również dorośli chętnie chwycili za kredki. Na stoisku można było zdobyć wyjątkowe torby Szamaj. Dziękujemy za wspólną zabawę, Wasze poczucie humoru i kreatywne podejście. Cieszmy się, że trafiły do tak wielu rąk i mamy nadzieję, że będą Wam teraz towarzyszyć w codziennych zakupach. Cieszymy się, że całymi rodzinami spędziliście u nas tyle czasu.

Frekwencja na tegorocznych targach pokazała, że takie wydarzenia są potrzebne i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Udział w nich był dla nas nie tylko czystą przyjemnością, ale i doskonałą okazją do poznania was bliżej, Waszych oczekiwań i potrzeb.

Zamknij

Ta witryna używa plików cookie do jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"