popup

logo szamaj

Chcesz mieć pewność, że w Twojej kuchni znajduje się tylko sprawdzona żywność? Produkty z etykietą Szamaj dają Ci taką gwarancję.

obrazek
ikonka

Program Szamaj to przede wszystkim jasność informacji na temat produktu. Wszystkie produkty przystępując do Szamaj są badane w laboratorium i oznaczane skalą Szamaj. Naszym celem jest rozpowszechnianie świadomego stylu odżywiania, który możliwy jest za sprawą dostępu do informacji. Sprawdzone i przebadane produkty promujemy na szeroką skalę, tak aby dostęp do nich był możliwie prosty.

Program Szamaj powstał z myślą o Tobie...

Program Szamaj powstał z myślą o konsumencie. Najważniejsze jest to, co jest ważne dla Ciebie. Sam decydujesz co kupujesz. Etykieta i Skala Szamaj daje Ci możliwość wyboru. Jest ona gwarancją jakości produktów, szczegółowo badanych w laboratoriach. Wyniki są publikowane na stronie, a także na etykiecie dołączonej do produktu. Dzięki temu masz możliwość podejmowania świadomych wyborów. Czytaj etykiety. Korzystaj z informacji, które Ci dostarczamy.

Co zyskujesz kupując produkty z etykietą Szamaj?

  • łatwy dostęp do sprawdzonych produktów
  • gwarancja jakości produktów z etykietą Szamaj
  • wiedza na temat kupowanego produktu
  • jasne i czytelne informacje dotyczące wyniku badania
  • pełna świadomość wyboru
  • potwierdzenie pochodzenia produktu
  • możliwość docenienia i wspierania lokalnych firm odpowiedzialnych społecznie

Gdzie mozna kupić produkty z etykietą Szamaj

Aktualnie rusza pierwsza część projektu w Bielsko-Białej. Już niedługo na stronie będą dostępne informacje, gdzie i jakie produkty z programu Szamaj można kupić. W kolejnych miesiącach będziemy obejmować programem całą Polskę. Możesz nas wesprzeć w pozyskiwaniu produktów i sklepów, które mogą znaleźć się w programie zgłaszając produkt lub lokalny punkt sprzedaży, w których chciałbyś kupować produkty z etykietą Szamaj.

Zamknij

Ta witryna używa plików cookie do jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"