popup

logo szamaj

Tradycyjne, naturalne produkty programu Szamaj już niedługo mogą znaleźć się w Twoim sklepie. Dowiedz się jak dołączyć do Szamaj już dziś.

obrazek
ikonka

Program Szamaj to przede wszystkim jasność informacji na temat produktu. Wszystkie produkty przystępując do Szamaj są badane w laboratorium i oznaczane skalą i etykietą Szamaj. Wyniki są jawne dla konsumentów, tak aby dać im możliwość wyboru. Naszym celem jest rozpowszechnianie świadomego stylu odżywiania, który możliwy jest za sprawą dostępu do informacji – a wszystko przy współpracy wielu zaangażowanych stron. Możesz zostać jedną z nich. Współpracujemy z rolnikami i producentami, którym zależy na dystrybucji sprawdzonej żywności. Sprawdzone i przebadane produkty promujemy na szeroką skalę. Jest to możliwe dzięki rozbudowanym gałęziom dystrybucji oraz dzięki ludziom, którym – tak jak nam – zależy na łatwym dostępie do sprawdzonej żywności.

Na czym polega udział w programie Szamaj?

Ideą programu Szamaj jest wsparcie lokalnych punktów sprzedaży. Udział w programie umożliwia dostęp do unikatowych, przebadanych produktów wyróżniających się etykietą jakości. Program wspiera sklepy w dotarciu do ich konsumentów z sąsiedztwa. Interesuje nas nie tylko świadome podejście do konsumenta, ale także mądre i świadome podejście do produktów. Zapotrzebowanie na „wiem co jem” w strefie konsumenckiej nieustannie rośnie, a przy tym konsumenci wciąż mają trudności w podjęciu decyzji zakupowych, ponieważ brakuje pełnej i przejrzystej informacji. Produkty przebadane i ze zrozumiałą etykietą są nadal niszowe. Trudno na nie trafić w miejscowych sklepikach. Czas to zmienić.

Udział w naszym programie jest wyjściem naprzeciw potrzeb zorientowanego na przejrzystość informacji klienta przy jednoczesnym zaspokojeniu potrzeb punktu sprzedaży. Na rynku istnieje zapotrzebowanie na produkty rzetelnie oznaczone co do ich jakości. My tworzymy im odpowiednią przestrzeń do zaistnienia. Sklepy, biorące udział w programie, zyskują perspektywę długiej i owocnej współpracy, stając się przy tym jedną z gałęzi rozbudowanego planu dystrybucji produktów Szamaj. Wiąże się to z poczuciem stabilności handlowej oraz stałym dochodem, co gwarantuje zaufane grono dostawców dostarczających przebadane produkty i odbiorców poszukujących sprawdzonej żywności.

Co zyskujesz będąc w programie Szamaj?

 • pozyskanie wyselekcjonowanych, sprawdzonych dostawców
 • powiększenie grupy stałych klientów
 • zwiększenie obrotów
 • silniejsza marka
 • zyskanie na wiarygodności i zaufaniu konsumentów
 • wizerunek firmy społecznie odpowiedzialnej
 • wyróżnienie się na tle konkurencji
 • zaistnienie w świadomości nowej grupy docelowej
 • wsparcie reklamowe punktu sprzedaży poprzez obrandowanie marką Szamaj
 • korzyści z lokalnych i ogólnopolskich działań promocyjnych programu

Jak przystąpić do programu?

Przystępując do programu Szamaj zyskujesz, przede wszystkim jakościową przewagę konkurencyjną nad dużymi sieciami handlowymi w postaci niepowtarzalnych produktów, nietuzinkowych łapaczy uwagi oraz kompleksowego programu marketingowego skierowanego do Twojego najbliższego sąsiedztwa. W efekcie przełoży się to na wzrost liczby Twoich klientów i wzrost obrotu w Twoim sklepie. Dołącz do programu i rozwijaj swój biznes razem z nami. Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod nr. tel: + 48 601 218 778 lub pobierz i wypełnij formularz w celu nawiązania kontaktu z naszej strony.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

 • Pobierz
  formularz
  Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostarczając nam podstawowych informacji o Twojej firmie. Formularz jest deklaracją chęci udziału w programie Szamaj. Nie jest on zobowiązaniem dla żadnej ze stron do podjęcia ostatecznej współpracy. Wypełniony formularz prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak wygląda przystąpienie do programu?

Razem krok po kroku do sukcesu

 • Jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem do programu Szamaj ze swoim punktem sprzedaży możesz zgłosić się do nas bezpośrednio lub poprzez formularz (szczegóły powyżej)
 • Po rozmowie z nami decydujesz o przystąpieniu do programu Szamaj
 • Znając z Twojej relacji specyfikę sprzedaży w Twoim sklepie analizujemy lokalną sytuację handlową, możliwości promocyjne i dostosowujemy marketingową strategię do indywidualnych potrzeb Twojego punktu
 • Wdrażamy strategię m.in. poprzez właściwe oznaczenie Twojego punkty, zapraszając mieszkańców z sąsiedztwa do współtworzenia społeczności konsumentów, którego centralnym punktem jest Twój sklep
 • Przez cały czas wspieramy Twój udział w programie, obserwujemy efekty współpracy, monitorujemy konsumenckie potrzeby miejscowej społeczności i pomagamy Ci je zaspokajać

Zgłoś się do nas i sprawdź co jeszcze możemy Ci zaoferować

obrazek

Dobre perspektywy z marką Szamaj

Naszym celem promowanie przebadanych produktów i świadomego stylu odżywania. W momencie, gdy stajesz się uczestnikiem programu Szamaj, promujemy również Ciebie i wspieramy sprzedaż Twoich produktów. Dajemy Ci bezpośredni dostęp do konsumenta, skracając drogę dystrybucji towarów i jednocześnie zachowując szczególną dbałość o ich jakość. To korzyść dla każdej ze stron. To dla Ciebie tworzymy Szamaj, by Twoje wyroby wyróżniały się na tle innych artykułów w asortymencie sklepowym. Przyłączając się do programu zyskujesz większą rozpoznawalność i wyższe przychody. Są to efekty integralnie rozwijającego się planu promocyjnego oraz ciągłej rozbudowy sieci punktów sprzedaży współpracujących z programem.

Naszym celem promowanie przebadanych produktów i świadomego stylu odżywania. W momencie, gdy stajesz się uczestnikiem programu Szamaj, promujemy również Ciebie i wspieramy sprzedaż Twoich produktów. Dajemy Ci bezpośredni dostęp do konsumenta, skracając drogę dystrybucji towarów i jednocześnie zachowując szczególną dbałość o ich jakość. To korzyść dla każdej ze stron. To dla Ciebie tworzymy Szamaj, aby Twój sklep wyróżniał się spośród innych sklepów w okolicy. Przyłączając się do programu zyskujesz większą rozpoznawalność i wyższe przychody. Są to efekty integralnie rozwijającego się planu promocyjnego oraz ciągłej rozbudowy sieci punktów sprzedaży współpracujących z programem.

Oznaczenie przebadanego produktu

Etykietą Szamaj mogą posługiwać się wyłącznie produkty, które zostały przebadane w laboratorium i otrzymał skalę Szamaj. Jest to gwarancja jakości zarówno dla właścicieli sklepów jak i dla konsumentów. Etykieta to element informacyjny, który potwierdza udział produktu w programie, ale przede wszystkim w przejrzysty sposób komunikuje o jego jakości.

Oznaczenie Twojego
punktu sprzedaży

Wspieramy punkty sprzedaży, które uczestniczą w programie Szamaj. Oznaczamy punkt, dostarczamy materiały reklamowe, promujemy punkt lokalnie docierając do konsumentów w sąsiedztwie. Stale wspieramy rozwój uczestników programu Szamaj, którzy razem z nami propagują sprawdzoną żywność.

Ogólnopolska
promocja programu

Ideą projektu jest uproszczenie całej drogi produktu od producenta do konsumenta, dlatego cały projekt będzie promowany zarówno lokalnie, jak i w całej Polsce. Zobaczysz nas na wielu targach, lokalnych wydarzeniach, w internecie i w mediach. Będzie o nas głośno - to znaczy, że o Twoim punkcie sprzedaży również!

Jeśli brak ci poczucia handlowej stabilności, możesz ją zyskać, ponieważ plan długoterminowego zaangażowania się na płaszczyźnie lokalnej jest gwarancją stałego grona klientów oraz zrównoważonego rozwoju firmy. Współpraca z zaufanym programem, jakim jest Szamaj, to nie tylko większe zaufanie świadomych konsumentów, ale także uważne zaspokajanie ich potrzeb oraz realizacja własnych celów.

Włącz się do programu Szamaj

> Pobierz, wypełnij i prześlij do nas
formularz zgłoszeniowy
> Zadzwoń: +48 662 278 483
szamaj@szamaj.pl
Zamknij

Ta witryna używa plików cookie do jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"