popup

logo szamaj

Jesteś producentem żywności? Dowiedz się jak dołączyć do programu Szamaj.

obrazek
ikonka

Program Szamaj to przede wszystkim jasność informacji na temat produktu. Wszystkie produkty przystępując do Szamaj są badane w laboratorium i oznaczane skalą i etykietą Szamaj. Wyniki są jawne dla konsumentów, tak aby dać im możliwość wyboru. Naszym celem jest rozpowszechnianie świadomego stylu odżywiania, który możliwy jest za sprawą dostępu do informacji – a wszystko przy współpracy wielu zaangażowanych stron. Możesz zostać jedną z nich. Współpracujemy z rolnikami i producentami, którym zależy na dystrybucji sprawdzonej żywności. Sprawdzone i przebadane produkty promujemy na szeroką skalę. Jest to możliwe dzięki rozbudowanym gałęziom dystrybucji oraz dzięki ludziom, którym – tak jak nam – zależy na łatwym dostępie do sprawdzonej żywności.

Na czym polega udział w programie Szamaj?

Przystąpienie do programu jest bardzo proste. Podstawą dołączenia do programu jest przebadanie swoich produktów. Jednym z pierwszych etapów jest więc wykonanie badań laboratoryjnych. Po wynikach otrzymujesz skalę i etykietę Szamaj, a wyniki badań są dla wszystkich jawne. Najpierw jednak przeczytaj o korzyściach, jakie będziesz czerpać po przystąpieniu do Programu.

Co zyskujesz będąc w programie Szamaj?

 • nowe punkty zbytu
 • stały wzrost sprzedaży
 • większe przychody
 • wejście do grupy produktów sprawdzonych
 • silniejsza marka
 • zyskanie na wiarygodności i zaufaniu odbiorców
 • wizerunek producenta społecznie odpowiedzialnego
 • wyróżnienie się na tle innych producentów, większa rozpoznawalność
 • zaistnienie w świadomości nowej grupy docelowej – zorientowanej na rzetelne badania potwierdzające jakość żywności
 • korzyści z działań promocyjnych programu

Jak przystąpić do programu?

Chcesz promować swoje produkty razem z marką Szamaj? Dołącz do programu i rozwijaj swój biznes razem z nami. Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod nr. tel: +48 662 278 483 lub przeczytaj poniżej jak zgłosić się do programu.

3 KROKI

 • Pobierz
  formularz
  Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostarczając nam podstawowych informacji o Twojej firmie i produktach. Formularz jest deklaracją chęci udziału w programie Szamaj. Nie jest on zobowiązaniem dla żadnej ze stron do podjęcia ostatecznej współpracy. Wypełniony formularz prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Weź udział w rozmowie weryfikacyjnej.
  W ciągu 3 dni roboczych od nadesłania formularza skontaktujemy się z Tobą i przeprowadzimy rozmowę weryfikacyjną (telefoniczną lub spotkamy się z Tobą). Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i ustalimy szczegóły dotyczące możliwości Twojego przystąpienia do programu Szamaj.
 • Opłać badania.
  Następnym i kluczowym krokiem jest przystąpienie do badania, które potwierdzi, że Twoje produkty mogą mieć nadaną etykietę Szamaj. Produkt jest poddawany szczegółowym badaniom laboratoryjnym, sprawdzającym obecność pozostałości syntetycznych środków ochrony roślin, metali ciężkich i innych substancji niepożądanych. Daje ona pewność zarówno producentom, jak i klientom, że produkty promowane przez Szamaj są dobrze sprawdzone i pełnowartościowe.

  Po opłaceniu badania przekazujemy próbkę Twojego produktu do akredytowanego laboratorium. Badanie trwa do 14 dni roboczych. Wpłacona kwota pokrywa koszt badania, którego wyniki otrzymujesz. Niezależnie od wyniku pozytywny/negatywny kwota nie jest zwracana.

Jak przystąpić do programu po badaniach?

Wynik zgodny z jakością Szamaj

 • otrzymujesz wyniki badania
 • przyznajemy Ci skalę Szamaj, którą możesz wykorzystywać do reklamy swojego produktu.
 • zostajesz wprowadzony do systemu szamaj.pl
 • otrzymujesz prawo do używania etykiety Szamaj (spersonalizowanej etykiety dotyczącej Twojego produktu)
 • na dedykowanej stronie szamaj.pl opisujemy Twój produkt i Ciebie jako producenta
 • polecamy Twój produkt punktom sprzedaży, które są w programie
 • informacje o Twoim produkcie mogą zostać umieszczone w katalogu, który dystrybuowany jest do lokalnych hurtowni i sklepów
 • otrzymujesz wyniki badania
 • otrzymujesz wytyczne, dotyczące Twojego produktu (co możesz poprawić, aby w przyszłości przystąpić do programu Szamaj)
obrazek

Dobre perspektywy z marką Szamaj

Naszym celem promowanie przebadanych produktów i świadomego stylu odżywania. W momencie, gdy stajesz się uczestnikiem programu Szamaj, promujemy również Ciebie i wspieramy sprzedaż Twoich produktów. Dajemy Ci bezpośredni dostęp do konsumenta, skracając drogę dystrybucji towarów i jednocześnie zachowując szczególną dbałość o ich jakość. To korzyść dla każdej ze stron. To dla Ciebie tworzymy Szamaj, by Twoje wyroby wyróżniały się na tle innych artykułów w asortymencie sklepowym. Przyłączając się do programu zyskujesz większą rozpoznawalność i wyższe przychody. Są to efekty integralnie rozwijającego się planu promocyjnego oraz ciągłej rozbudowy sieci punktów sprzedaży współpracujących z programem.

Oznaczenie
Twojego produktu

Po przystąpieniu do programu, otrzymujesz możliwość posługiwania się skalą i etykietą Szamaj. To właśnie dzięki tym elementom Twój produkt stanie się lepiej rozpoznawalny i czytelny. Etykieta jest umieszczana dodatkowo na Twoim produkcie, obok Twojej własnej etykiety. Potwierdza udział produktu w programie, ale przede wszystkim w przejrzysty sposób komunikuje o jego jakości.

Oznaczenie
punktów sprzedaży

Wspieramy produkty oznaczone etykietą Szamaj na każdym etapie. Punkty, które będą sprzedawały Twoje produkty z etykietą Szamaj wspieramy zintegrowanymi działaniami marketingowymi.

Ogólnopolska
promocja programu

Ideą projektu jest uproszczenie całej drogi produktu od producenta do konsumenta, dlatego cały projekt będzie promowany zarówno lokalnie, jak i w całej Polsce. Zobaczysz nas na wielu targach, lokalnych wydarzeniach, w internecie i w mediach. Będzie o nas głośno - to znaczy, że o Twoim produkcie również!

Jeśli brak ci poczucia handlowej stabilności, możesz ją zyskać, ponieważ plan długoterminowego zaangażowania się na płaszczyźnie lokalnej jest gwarancją stałego grona klientów oraz zrównoważonego rozwoju firmy. Współpraca z zaufanym programem, jakim jest Szamaj, to nie tylko większe zaufanie świadomych konsumentów, ale także uważne zaspokajanie ich potrzeb oraz realizacja własnych celów.

Włącz się do programu Szamaj

> Pobierz, wypełnij i prześlij do nas
formularz zgłoszeniowy
> Zadzwoń: +48 662 278 483
szamaj@szamaj.pl
Zamknij

Ta witryna używa plików cookie do jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"