popup

logo szamaj

Etykieta i Skala Szamaj

obrazek

Produkty Szamaj są SPRAWDZONE.

BADAMY ŻYWNOŚĆ, oznaczamy poziom jej jakości, aby każdy mógł dokonać wyboru według własnych potrzeby i możliwości. Jakość oznaczamy na skali Q ++++. Dzięki temu masz pełną świadomość i możliwość wyboru jakiej jakości produkt kupujesz. Każdy produkt, który jest w programie Szamaj został przebadany i oznaczony w Skali Szamaj. Poznaj Szamaj Quality. Korzystaj z niego na co dzień podczas wyboru produktów.

skala 1 Nie wykryliśmy pestycydów.
skala 2 Śladowa zawartość zanieczyszczeń chemicznych. Odpowiada normom żywności dla niemowląt i małych dzieci.
skala 3 Niewielka zawartość zanieczyszczeń chemicznych (max. 3 rodzaje, żaden nie przekracza 50% norm krajowych).
skala 4 Zawartość pestycydów i zanieczyszczeń nie przekracza norm krajowych.
skala 5 Żywność niespełniająca norm krajowych.

Produkty Szamaj są OZNACZONE.

Każdy produkt, który jest w programie Szamaj został oznaczony. Stworzyliśmy Etykietę Szamaj, dzięki której można znaleźć z łatwością produkty na półce sklepowej. Jakie informacje zawiera etykieta? Zobacz poniżej!

szamaj oznaczone Znak graficzny programu Szamaj, który jest elementem rozpoznawczym dla wszystkich, którzy uczestniczą w programie Szamaj (producencie, hurtownie, sklepikarze) oraz konsumentów. Oznaczenie Szamaj Quality, świadczące o wyniku jakości jaki uzyskał produkt podczas badania. Kolor etykiety również świadczy o wyniku jakości jaki otrzymał produkt. Prezentacja całej Skali Szamaj Quality od Q+ do Q++++. Kod QR i adres www przekierowują na stronę internetową, na której można przeczytać o produkcie i jego producencie.

Etykiety Szamaj występują w czterech kolorach.

etykieta nowa small OK 01 etykieta nowa small OK 02 etykieta nowa small OK 03 etykieta nowa small OK 04
Zamknij

Ta witryna używa plików cookie do jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.

"